lampy do aktów

W tym dziale każdy początkujący może zadawać dowolne pytania dotyczące fotografii i rzeczy z nią związanych.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

lampy do aktów

Postprzez Minorka » 13 lis 2016, o 11:17

cześć, szukam lamp, które zrobiłyby mi ładne światło do aktów. próbowałam z softboxami, ale to światło jest zbyt białe i bardzo mało plastyczne. próbowałam też opcji ze światłem błyskowym, ale to dalej nie ten efekt, który chciałabym uzyskać. Czytałam że dobrym światłem są halogeny, z tym że nie jest to najtańsza zabawka i dlatego chciałąbym się poradzić czy trzy takie lampy dadzą pożądany efekt? chciałabym uzyskać ciepłe i miękkie zdjęcia.
czy takie lampy 650w będą ok czy np. zainwestować w 800w?
znalazłam nie aż tak strasznie drogi zestaw, czy ktoś miał z nim do czynienia?
https://digishots.pl/halogenowy-zestaw- ... l?___SID=U
Minorka

Re: lampy do aktów

Postprzez dhpaulus » 13 lis 2016, o 11:59

Ja jak czegoś nie jestem pewien, kupuje w sklepie internetowym bo mam możliwość zwrotu towaru. Jak pasuje, to nie zwracam. Jak nie pasuje - odsyłam i dostaję zwrot pieniędzy.

Od chwili odbioru masz 2 tygodnie na wysłanie oświadczenie, od chwili wysłania oświadczenia masz kolejne 2 tygodnie na odesłanie sprzętu.
Paweł Dąbrowski
Technik informatyk
Fanpage: https://www.facebook.com/pawelstanislawdabrowski/
dhpaulus

Postprzez fotosia » 15 gru 2017, o 22:01

Moim zdaniem lepiej kupić 800w.
fotosia

Postprzez jacekblaumann » 1 lut 2018, o 11:43

Sofbtoboxy są chyba najlepsze dla mnie, zarówno w błysku jak i ciągłym żarówkowym. Kolorystyke i miękkość i tak dopiero stworzysz wywołując zdjęcie, można cuda uzyskać. Pozatym układ lamp, ich ilość, rodzaj tła też wpływają na "miękkość" czy kolor.
jacekblaumann

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Pytania i problemy początkujących