Aparat

Rozmowy dotyczące aparatów fotograficznych.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Aparat

Postprzez kola » 23 sty 2018, o 01:58

Witam wszystkich jestem nową osobą nie wiem czy robię to dobrze ale;) poszukuje fajnego zgrabnego aparatu który będzie robić piękne zdjęcia z moją pomocą. Chodzi mi o zdjęcia przyrody a najbardziej szybkich dzieciaczków. Zdarza sie dużo zdjęc w domu gdzie oświetlenie nie jest niestety zbyt dobre i aparat będzie musiał sobie sam poradić. Zależy mi też na filmikch krótkich. Budżet do ok 2tys
kola

Re: Aparat

Postprzez DoraP » 14 lut 2018, o 13:40

W tym budżecie to jakiegoś bardzo dobrego aparatu nie znajdziesz, chyba, że może być np. używany? w internecie w sklepie e-oko jest komis online, można tam znaleźć dużo używek w bardzo dobrym stanie za małe pieniądze, może poszukaj czegoś stamtąd bo jak nowy to za 2 tyś nie będzie to jakiś super sprzęt.
DoraP

Postprzez nikoniarz » 15 lut 2018, o 18:37

To ma być kompakt czy lustrzanka?
nikoniarz

Postprzez StreetHunter » 18 lut 2018, o 12:05

kola napisał(a):Witam wszystkich jestem nową osobą nie wiem czy robię to dobrze ale;) poszukuje fajnego zgrabnego aparatu który będzie robić piękne zdjęcia z moją pomocą. Chodzi mi o zdjęcia przyrody a najbardziej szybkich dzieciaczków. Zdarza sie dużo zdjęc w domu gdzie oświetlenie nie jest niestety zbyt dobre i aparat będzie musiał sobie sam poradić. Zależy mi też na filmikch krótkich. Budżet do ok 2tys

O lustrzance zapomnij. Jedynie taki o to aparat https://www.cyfrowe.pl/aparaty/aparat-c ... hx350.html
GALERIA STREET PHOTO TRADITIONAL
www.streetphototraditional.pl
StreetHunter

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Aparaty