Pierwsze szoty.

W tym dziale prezentujemy swoje zdjęcia z przykładowych dziedzin: portret, akt, fashion, glamour itp.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Pierwsze szoty.

Postprzez mPxx » 20 gru 2017, o 01:07

Hej.
Zacząłem przygodę z fotografią jakiś czas temu od bezlusterkowca i starych obiektywów. Zdjęcie robione obiektywem fujian 35mm 1.7
Modelem jest mój studencki współlokator ^^. Chętnie przyjmę wszystkie konstruktywne opinie i krytykę oraz rady (mam świadomość, że na podstawie 1 zdjęcia nie można powiedzieć wiele - w przyszłości postaram się wrzucić więcej swoich prac pod topór).
Pozdrawiam brać! :D

1.
Obrazek
mPxx

Re: Pierwsze szoty.

Postprzez Q'bot » 20 gru 2017, o 04:55

Hmm... z zalet, to możnaby wymienić poprawną ekspozycję ;P
A najbardziej kłuje w oczy chyba niezdecydowany kadr - albo zbliżenie, albo większa część postaci IMHO.
Q'bot
Moderator

Postprzez OlaS » 18 mar 2018, o 15:29

Klimatyczna sceneria, ale dla mnie model za mało się od niego odcina. Przez to zdjęcie jest mało wyraziste. Fajnie by było lepiej doświetlić jego twarz, na przykład płomieniem zapalniczki? Bardzo ładny kadr
OlaS

Postprzez anitka » 30 mar 2018, o 22:56

ciekawe, ma to coś, tylko dużą uwagę przykuwają te czerwone elementy, chyba, że taki był zamysl. wydaje mi się, że dlatego, że wg zasady trójpodziału są one w okolicach miejsc styku i ludzki wzrok mimowolnie się tam skupia.
anitka

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Ludzie