Początki

W tym dziale prezentujemy swoje zdjęcia z przykładowych dziedzin: portret, akt, fashion, glamour itp.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Początki

Postprzez Gosia » 2 paź 2017, o 21:38

Witam nieśmiało! Czytelniczką tego forum jestem od paru miesięcy. Swoją przygodę z fotografią zaczęłam zresztą od czytania, czytania i oglądania wszelkich dostępnych filmików. Dopiero niedawno chwyciłam za aparat. No i nie będę ukrywać- zależy mi bardzo na konstruktywnej krytyce. Za wszelkie sugestie będę wdzięczna.

Na początek jedna fotografia
Ostatnio edytowano 7 paź 2017, o 23:49 przez Gosia, łącznie edytowano 1 raz
Gosia

Re: Początki

Postprzez Eberloth » 2 paź 2017, o 21:46

Tło ok (choć można byłoby uciąć to coś niebieskie na górze), spójna kolorystyka ok.
Kadr - dla mnie ciut za bardzo pocięłaś modela (kończyny). Światło też do poprawy - za dużo ostrych światłocieni. Wsadź tego pana w cień, lekko doświetl lampą lub blendą - będzie lepiej.

P.S. Papieros na NIE - lepsza fajka :icon_mrgreen:
Eberloth
Konstruktywna Opozycja

Postprzez Gosia » 2 paź 2017, o 21:59

Nie ukrywam, te kończyny poucinane przyszły mi na myśl. I że może w ogóle za ciasno i za duszno się zrobiło na tym zdjęciu:)
Zdjęcie robione było przy zachodzącym słońcu. Miałam problem z ustawieniem tego mojego modela z uwagi na bardzo ograniczone obszarowo tło. No i rzeczywiście, teraz widzę, że za ostro wyszło. Będę miała na uwadze następnym razem!

PS
Generalnie to i papieros i fajka są na nie:)
Gosia

Postprzez slepy_pedro » 2 paź 2017, o 22:26

No to teraz pojechałaś... za tą fajkę na "nie" będziesz miała przechlapane, KO Cię zajedzie :D
slepy_pedro

Postprzez Gosia » 2 paź 2017, o 22:34

Pierwszy dzień i już faux pas?:)
Gosia

Postprzez Eberloth » 2 paź 2017, o 22:36

Nic nie napiszę. Poczekam. Zemsta najlepiej smakuje na zimno... :icon_cheesygrin:
Eberloth
Konstruktywna Opozycja

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Ludzie