Moje Krajobrazy

W tym dziale prezentujemy swoje zdjęcia z dziedziny "krajobraz".

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Re: Moje Krajobrazy

Postprzez Eberloth » 9 sty 2018, o 16:50

slepy_pedro napisał(a):Ponieważ silniejsza kompozycyjnie jest linia woda-ląd :P, czytelniejsza, mocniejsza w odbiorze i będąca naturalną linią podziału wręcz się narzucającą. Linia dachów jest rozmyta, wielopłaszczyznowa, niejednoznaczna.

No i nie można było tak od razu? A nie szydzić ze starca i podsyłać mu linki, żeby sobie poczytał o złotym podziale... :icon_razz:
Eberloth
Konstruktywna Opozycja

Postprzez slepy_pedro » 9 sty 2018, o 18:52

i bidok czytać też nie umie... :), DZIE ja Ci napisałem o złotym podziale... HĘ...?
slepy_pedro

Postprzez Eberloth » 9 sty 2018, o 19:03

Przyłączyłeś się do hejtu na mnie :D
Eberloth
Konstruktywna Opozycja

Postprzez slepy_pedro » 9 sty 2018, o 19:08

Oświeć proszę tych, którym ziele fajkowe jasność widzenia zmąciło. :icon_mrgreen:

hejt?, HEJT?! o żesz Ty... jak grzeczna odpowiedź na KONKRETNE pytanie to hejt, to poczekaj no.. ja Ci dam hejt... :icon_twisted:
slepy_pedro

Postprzez KacperMichalik » 8 sie 2018, o 22:00

Cześć !
Zauważyłem, że opinie z for fotograficznych to największy kop dla rozwoju mojej fotografii, więc postanowiłem kontynuować wstawianie zdjęć z oczekiwaniem konstruktywnej krytyki.
Będę wrzucał partie zdjęć w jednym poście (zdjęcia mogą się powtórzyć z poprzednich postów), z pewnych okresów mojej przygody z fotografią.

Kieruje prośbę do każdego z użytkowników, który już się znalazł w tym temacie - jeśli Ci się podoba napisz dlaczego ,jeśli Ci się nie podoba też napisz dlaczego, co Twoim zdaniem jest do poprawy.

Zaczynamy od roku gdzie zacząłem ''poważniej'' fotografować .
Nowa numeracja.

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
KacperMichalik

Postprzez Q'bot » 9 sie 2018, o 19:28

Ciężko Ci coś zarzucić, bo zdjęcia są w gruncie rzeczy poprawne.
Na szóstym chociażby włazi Ci jakiś błyszczący dach w dole kadru - ja bym wystemplował...
Na trzecim zostawiłbym więcej spodu - najniższe 'zafałdowanie' terenu jestr IMHO zbyt blisko dolnej krawędzi, za to nieciekawe niebo zajmuje 40% zdjęcia...
Na czwartym albo zdecydowałbym się ominąć pierwszy, trawiasty plan i zacząć od modrzewi, albo pokazać go więcej - na razie jest tak mało zdecydowanie...

I weź se umyj obiektyw, bo połowa zdjęć jakaś mdła i zaparowana!
Q'bot
Moderator

Postprzez borysek » 9 sie 2018, o 19:58

Zdecydowanie musisz przestac dusic dolna czesc krzywej. Zle to wyglada w cieniach. Numer 2 bez tego efektu byloby piekne!
borysek

Poprzednia strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Krajobrazy