Zdjęcia do weryfikacji

W tym dziale prezentujemy zdjęcia wykonane podczas ślubów, plenerów ślubnych oraz sesji par

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Zdjęcia do weryfikacji

Postprzez luco » 30 sty 2018, o 19:41

Witam serdecznie jestem nowy na forum i kompletnie nie znam się na fotografii , proszę o pomoc.
Jestem świeżo po odebraniu zdjęć z mojego wesela mam obawy że są źle zrobione nie obrobione i kompletnie zje....
Prosiłbym o weryfikację zdjęć osoby które mają jakieś pojęcie zapłaciłem firmie xxx nie małe pieniądze i jestem trochę wściekły.
Gdzie mógłbym podesłać lub umieścić zdjęcia??
z góry dziękuję.
luco

Re: Zdjęcia do weryfikacji

Postprzez Q'bot » 31 sty 2018, o 23:06

Kwestia względna, pewnie umowa, którą spisaliście nie przecyzowała jakie zdjęcia mają zostać wykonane oraz na jakim poziomie...

Wstaw tu do wątku pare z nich, to się obaka, jak źle jest ;P
Q'bot
Moderator

Postprzez jacekblaumann » 2 lut 2018, o 20:57

Jestem fotografem ślubnym od 10 lat i zrobiłem dużo zleceń :) podeślij na maila z mojej strony http://www.jacek-blaumann.pl kilkadziesiąt wybranych zdjęć lub linka do paczki zip. rzucę okiem :)

luco napisał(a):Witam serdecznie jestem nowy na forum i kompletnie nie znam się na fotografii , proszę o pomoc.
Jestem świeżo po odebraniu zdjęć z mojego wesela mam obawy że są źle zrobione nie obrobione i kompletnie zje....
Prosiłbym o weryfikację zdjęć osoby które mają jakieś pojęcie zapłaciłem firmie xxx nie małe pieniądze i jestem trochę wściekły.
Gdzie mógłbym podesłać lub umieścić zdjęcia??
z góry dziękuję.
Ostatnio edytowano 2 lut 2018, o 22:13 przez jacekblaumann, łącznie edytowano 1 raz
jacekblaumann

Postprzez jacekblaumann » 2 lut 2018, o 21:01

Od kiedy umowa precyzuje jakość zdjęć? dziwne by to było.. Umiejętności fotografa są w portfolio i zapis w umowie powinien być taki że klient zna portfolio i akceptuje styl, jakość. Biorę to co widzę, a jeśli firma oszukuje i na stronie ma piękne zdjęcia a przysyła stażystę i jemu powierza zlecenie to później jest taki efekt..
Nikt kto dba o swoją markę nie pozwoli sobie na wkręcenie klienta. Trzeba by więcej szczegółów poznać włącznie z ceną, bo się okaże że dali 1500 zł i liczyli na super fotki.

Q'bot napisał(a):Kwestia względna, pewnie umowa, którą spisaliście nie przecyzowała jakie zdjęcia mają zostać wykonane oraz na jakim poziomie...

Wstaw tu do wątku pare z nich, to się obaka, jak źle jest ;P
jacekblaumann

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Fotografia ślubna / Sesje narzeczeńskie