gruby album

W tym dziale prezentujemy zdjęcia wykonane podczas ślubów, plenerów ślubnych oraz sesji par

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

gruby album

Postprzez fotosik33 » 15 mar 2018, o 15:58

witam, pytanie kieruje do profesjonalnego fotografa lub osoby ktora zna sie na tym. interesuje mnie album slubny i standardowe propozycje sa zbyt ,,cienkie'' na moje pomysly. pytanie brzmi czy mozna zrobic album szyty ktory ma 400 kartek, kartek nie stron. czy grzbiet to wytrzyma
fotosik33

Re: gruby album

Postprzez malaksa » 21 paź 2018, o 13:59

Czy na pewno nie jesteś w stanie znaleźć albumu ślubnego wykonanego w podobnym formacie? Myślę, że za gotowy album zapłacisz o wiele mniej, niż za wykonany na życzenie. Możesz kupić proste albumy fotograficzne i później udekorować je w jakiś ciekawy sposób. To również wydaje się oszczędniejszą i oryginalniejszą opcją, niż zlecanie tego do wykonania fotografowi. Moim zdaniem niepotrzebnie tylko przepłacisz. Lepiej jest już popytać rękodzielników. Warto umieścić zdjęcia ze ślubu w pięknej i wytrzymałej oprawie.
malaksa

Re: gruby album

Postprzez Benton » 23 paź 2018, o 15:13

Ja bym spróbował w kserkopie, tam robią fotoksiążki z wyklejkami i porządnymi oprawami, a nie tylko fotoalbumy i z tego, co wiem można wybrać szycie, powinna znieść 400 stron.
Benton

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Fotografia ślubna / Sesje narzeczeńskie