Fotograf Ślubny

W tym dziale prezentujemy zdjęcia wykonane podczas ślubów, plenerów ślubnych oraz sesji par

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Re: Fotograf Ślubny

Postprzez karcia15 » 19 lut 2019, o 22:53

Ja miło wspominam tamte wydarzenia, mimo, że człowiek bardzo się zmienił to i tak do tego wracam :P tak jak ktoś wyżej wstyd pokazywać te fotki. Po ślubie oczywiście wywołaliśmy sobie duże zdjęcia na ścianę, fajna sprawa
karcia15

Postprzez jerzy » 23 lut 2019, o 21:08

Jagodzia09 reklama zakładu foto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Canon eos 5d mk3 + eos 50d +50/f1,4+24-70/f4+70-200/f2,8+18-200/f3,55,6+SP580exII
jerzy

Postprzez Tamara_Lemon » 25 lut 2019, o 15:53

Na moim ślubie świetnie sprawdził się fotograf na wesele z Bydgoszczy, który przekonał mnie tym, że posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zawodzie. Zależało mi bardzo na niebanalnej sesji w oryginalnym plenerze i to właśnie dostałam. Moja sesja w bibliotece miejskiej, w której zapoznałam mojego męża zrobiła istną furorę wśród moich bliskich. Nasz fotograf posiada niesamowite oko, wszystkie jego kadry bardzo przypadły nam do gustu.
Tamara_Lemon

Postprzez jjusti18 » 13 kwi 2019, o 22:53

Na szczęście fotografa już mam i to naprawdę dobrego. Ale problem za to mam w innej kwestii. A mianowicie jakie zaproszenia z tych https://farrowdesign.pl zamówić. Wiem... Może to głupie, że nie wiem na jakie się zdecydować? No, ale podobają mi się przykładowo takie z różowymi kwiatkami? A także z niebieskimi drobnymi kwiatuszkami.
jjusti18

Postprzez fotpiotr » 24 maja 2019, o 11:07

Przyznam szczerze, że jako fotograf brałem udział w wielu weselach. Ale kiedy dopiero miałem zorganizować swoje zrozumiałem, przed jakim trudnym wyborem staje para młoda. Moja małżonka koniecznie chciała, abyśmy posiadali własne filmy ślubne, które nakręci duet kamerzystów. Dobrze wiedziałem jak wygląda taka praca, więc byłem przeciwny. No ale na moje szczęście Anka i tak ich wzięła. To, jaki teledysk nam sprezentowali przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Do tej pory widywałem tylko filmy starego typu, kilkugodzinne relacje i to by było na tyle. My dostaliśmy wersję skróconą, która pokazywała tylko najważniejsze fragmenty i to w ciekawy sposób.
fotpiotr

Poprzednia strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Fotografia ślubna / Sesje narzeczeńskie