Paulina & Bartek

W tym dziale prezentujemy zdjęcia wykonane podczas ślubów, plenerów ślubnych oraz sesji par

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Re: Paulina & Bartek

Postprzez viera » 11 wrz 2013, o 23:38

borysek napisał(a):
viera napisał(a):
robak napisał(a):Musze skoczyc po % bo nieostro mi tu. Tylko 14 przypada do gustu, reszta jakas mocno zmasakrowana albo kompresja, albo zyciem.

Na 100% to kompresja... zazwyczaj rozdzielczość 850x500 waży kolo 350 kb np: konwertując w PS-ie a w Irfanie zadna nie przekracza 100 kb na niby 100% jakości - masakra.. chcialem zmniejszyc na szybko ale juz ostatni raz w taki sposób...

Viera, jeżeli to kompresja - to okej. Ale to nie jest jedyny minus. Kadry na większości są słabe, obróbka - raz kolor pomarańczowy a raz blady skóry. Spójrz na ostatnie, co to jest po bokach?

Popatrz na to jak i również na kompresje.

Sugeruję żebyś wstawił te mocniejsze zdjęcia po normalnej kompresji.

Wiem borysek ze kompresja to jeden z wielu minusów, i dziękuje wszystkim na krytykę - naprawde!. Nie jestem mistrzem fotografi ślubnej - bliżej mi do amatora i wiem o tym - no ale cóż uczyc sie trzeba. Wszystkich ślubniaków jakie miałem okazje robić policzyłbym na palcach dwóch rąk :)

w takim razie jeszce kilka klatek juz w normalnej kompresji :)

15
Obrazek

16
Obrazek

17
Obrazek

18
Obrazek

19
Obrazek

20
Obrazek

21
Obrazek

22
Obrazek

23
Obrazek
Play hard, be PRO!
viera

Postprzez wrn_ » 13 wrz 2013, o 21:52

Chyba strasznie zmniejszyłeś wartość 'clarity', stąd odczucie sztucznej nieostrości na zdjęciach. Przynajmniej tak to wygląda na niektórych ;)
wrn_

Postprzez borysek » 14 wrz 2013, o 01:29

Jakość lepsza, ale dalej słaba. Obróbka do kosza, taka jedbawna, bleeh (glamour glow, chyba to się zwie). Kilka kadrów nie do zrozumienia, typu 21 (?).
borysek

Postprzez dominkej » 8 gru 2016, o 09:26

witajcie
dominkej

Poprzednia strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Fotografia ślubna / Sesje narzeczeńskie