Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka - luty 2017

Poradniki i kursy fotograficzne znalezione w sieci lub stworzone przez użytkowników forum.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka - luty 2017

Postprzez Studio Hustawka » 5 sty 2017, o 19:04

Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka - luty 2017

Nowy Rok, to zawsze nowe plany :) składamy Wam najlepsze życzenia i… zachęcamy do zapoznania się z naszym planem szkoleniowym - wierzymy, że najlepsze co można zrobić, to postawić na swój rozwój :) Poniżej harmonogram szkoleń, które odbędą się w lutym. Staraliśmy się dostosować go do Waszych oczekiwań, dlatego znajdą się w nim zarówno kursy dla początkujących fotografów, jak i osób, które poszukują specjalistycznej wiedzy. Mamy nadzieję, że w naszym bogatym i różnorodnym portfolio szkoleniowym, znajdziesz warsztaty, które Cię zainteresują.


Karol Nienartowicz uwiecznia na zdjęciach zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy. Dodatkowo, uwielbia dzielić się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, dlatego zaprasza na warsztaty fotografii krajobrazowej w Tatrach, które odbędą się w dniach 2-5 luty, 2017r.
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/fotografia-krajobrazowa-tatry-2017/

4 lutego to nietypowe warsztaty z archiwum fotografii: mokry kolodion. W czasach, gdy wszyscy podążają za nowościami, nasz prowadzący Michał Sitkiewicz, zaprasza na spotkanie z szlachetną technikę fotograficzną jaką jest mokry kolodion, czyli proces stworzenia zdjęć na szkle.
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/z-archiwum-fotografii-mokry-kolodion/

O tym jak zrobić dobre zdjęcie mówi się dużo i często. Mniej o tym, jak je przygotować do druku… Jesteśmy przekonani, że “Fotografia zaczyna się w głowie i kończy na papierze”, dlatego zaprosiliśmy do współpracy eksperta, Michała Wiatrowskiego, który 5 lutego opowie o druku fotografii i zarządzaniu kolorem. Warsztaty mają charakter praktyczny i odbędą się w galerii EIZO.
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/zarzadzanie-kolorem-i-przygotowanie-do-druku/

11 lutego bierzemy pod lupę Fotografię wnętrz - to znacznie więcej niż zdjęcie wyposażenia. Prowadzący warsztaty - Bernard Białorucki, ma za sobą 20 lat doświadczenia, tysiące sfotografowanych wnętrz i wiele publikacji. Ma też niekwestionowane zdolności dydaktyczne i umiejętność przekazania trudnych rzeczy, w sposób jasny i zrozumiały.
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/zarzadzanie-kolorem-i-przygotowanie-do-druku/

Oktawian Górnik 18 lutego opowie o dobrej fotografii mody: pracy zespołowej, ukazaniu konceptu marki i pokazaniu czegoś więcej niż ‚ciuchów”. Razem z Wami zbuduje sety oświetlenia idealne do zdjęć fashion - będzie służył wiedzą i doświadczeniem podczas Waszej pracy z profesjonalną ekipą (dwie modelki, wizażysta, fryzjer, stylista).
Szczegóły: [url]http://studiohustawka.pl/warsztaty[url][/url]-i-sesje/zarzadzanie-kolorem-i-przygotowanie-do-druku/[/url]

19 lutego odbędą się warsztaty Prowokuj kadrem: akt i bielizna w ujęciu glamour. To nietypowe warsztaty, w formie instruktażu w trakcie sesji zdjęciowej, podczas której nasz prowadzący – Radosław Kwasiborski – podzieli się swoim doświadczeniem i udzieli cennych wskazówek.
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/zarzadzanie-kolorem-i-przygotowanie-do-druku/

20-21 lutego, to dwudniowy kurs: Jak kreatywnie nakręcić i zmontować ślub, poświecony filmowaniu lustrzankami. Warsztaty łączą w sobie część praktyczną poświęconą technikom nagrywania (dzień I, Studio Huśtawka), z wspólnym montażem stworzonego materiału (dzień II, Galeria EIZO).
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/3972/

Portret. Siła Prostoty. MAN edition, to nowa odsłona kultowych szkoleń prowadzonych przez Arcadiusa Mauritza. 25 lutego skupimy na na fotografii męskiej: dowiesz się czym różni się od kobiecych portretów, jak „rzeźbić światłem” i stworzyć zdjęcie, które przykuwa uwagę.
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/portret-sila-prostoty-man-edition/

„Oświeć się!” - oświetlenie studyjne dla początkujących, to najpopularniejsze szkolenie w naszej ofercie. 26 lutego oswoimy Was z pracą w studio, zapoznacie z sprzętem i zbudujecie sety oświetlenia. Ogromna wiedza i profesjonalne szkolenie pod okiem Mariusza Tokajuka, będą idealnym wprowadzeniem do pracy w studio.
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/3916/

26-27 lutego to dwudniowe, ekskluzywne warsztaty poświęcone [url]fotografii kulinarnej[/url]. Nasz ekspert - Olek Iwaszkiewicz, zaprasza Was do swojego prywatnego atelier, gdzie w kameralnej grupie (maksymalnie 6 osób) dowiecie się jak „zamrozić ruch” i walczyć z czasem, by stworzyć zachwycające ujęcia jedzenia.
Szczegóły: http://studiohustawka.pl/warsztaty-i-sesje/fotografia-kulinarna-bez-tajemnic-2/

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu:
justyna@studiohustawka.pl
tel: 508 578 444
Studio Hustawka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 sty 2017, o 20:16

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Poradniki/Kursy foto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości