UWAGA! Kradzież sprzętu fotograficznego

Oferty sprzedaży użytkowników forum.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

UWAGA! Kradzież sprzętu fotograficznego

Postprzez nataliasliwowska » 21 sty 2019, o 08:48

Dzien Dobry,

Dzisiaj w nocy w pociagu relacji Gdynia- Jelenia Gora skradziono mi torbe fotograficzna, ktora jest moim jedynym zrodlem utrzymania. Nie wiem czy policja mi cos pomoze, wiec przeczytalam na forach ze srodowisko fotograficzne jest bardzo swiadome i obeznane w temacie gieldy sprzetu fotograficznego. Osmielam sie wiec pytac o wszelkie porady i wskazowki, bede teraz przeszukiwac Internet, ale jest to pierwszy raz kiedy znajduje sie w takiej sytuacji..

Dwa Aparaty fotograficzne:

-Canon EOS 5D Mark III, numer seryjny 043023002935 (znak szczegolny: dosyc glebokie i widoczne rysy pod ekranem LCD)
-I analogowy polatomatyczny Canon EOS300 (znak szczegolny: poklejony tasma bo zamkniecie od baterii jest wylamane)

Dwa Obiektywy:
-Sigma A 35 mm f/1.4 Art Series (znak szczegolny: wybity i pogiety przedni pierwscien do mocowania filtrow)
-Samyang 85mm f/1.4

-Karta pamieci Sandisk Extreme 65GB
-Wszystko to w ciemno szarej torbie na aparat firmy DÖRR.

Bardzo dziekuje za wszelka pomoc albo wskazowki. Jakakolwiek porada eksperta jest dla mnie na wage zlota i oplacana jest dozywotnia wdziecznoscia.

Moj nr telefonu - 695 094 904 .
nataliasliwowska

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Sprzedam