Pomóż dzieciom - akcja charytatywna

Oferty zamiany, wynajmu itp. użytkowników forum.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Pomóż dzieciom - akcja charytatywna

Postprzez raxfaxx » 17 lis 2016, o 16:00

Witam serdecznie,
To będzie małe ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to może temat nieco inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą współpracuję oferuje aktywistom charytatywnym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To cykl doradczy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które prowadzą działania związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy zorganizowaliśmy w rejonie Katowic, niemniej noclegi i wyżywienie i dojazd również pokrywa nasza Fundacja.
Jeśli chętny wolontariusz nie ma możliwości aplikować w zimowej edycji akademii, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co sześć miesiący.
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o niedochodowy projekt dla stowarzyszeń i fundacji.
raxfaxx

Re: Pomóż dzieciom - akcja charytatywna

Postprzez gruchot » 1 sie 2017, o 00:39

Ja pomagam przez siepomaga.pl bo wiem że to jest fundacja a nie jakiś przekręt.
gruchot

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Inne