fotografia slubna warszawa

Oferty zamiany, wynajmu itp. użytkowników forum.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

fotografia slubna warszawa

Postprzez Ania_K » 21 lip 2016, o 13:25

Czesc

Interesuje mnie fotografia slubna w Warszawie. Moze byc studio lub jednen czlowiek. Zalezy mi na talencie, a nie na sprzecie, wiec nikogo nie skreslam! Czekam na wasze odpowiedzi! :)
Ania_K

Re: fotografia slubna warszawa

Postprzez MATIzz » 21 lip 2016, o 13:40

Czego konkretnie oczekujesz?
MATIzz
Moderator

Postprzez Ania_K » 22 lip 2016, o 10:17

Nie licze na zadne fajerwerki. Zwykly dobry fotograf, ktory bedzie robil zdjecia na slubie i weselu. Jedyna uwaga jest taka, ze ma byc przez dwa dni (slub, weseli i kolejnego dnia poprawiny). Moze byc ewentualna sesja w jakims terminie, ale to nie jest moj priorytet. Kolezanka zatrudniala taka pania fotograf, ktora byla z nimi przez trzy dni (od przygotowania do konca poprawin), ale nie ma wolnych terminow (agnieszkaklosinska.pl).

Zalezy mi aby to byl ktos sprawdzony, bo wielu ludzi swiadczy tego typu uslugi na zasadzie, ze ma drogi aparat i to ma wystarczac. Wole kogos kto juz pracowal w ten sposob i troszke ma pojecie. Wiaomo- slub ma sie tylko raz (zwykle) :icon_cheesygrin:

Tak jak pisalam. Moze byc to studio lub jedna osoba. Nie jest to dla mnie wazne.
Ostatnio edytowano 5 sie 2016, o 23:06 przez Michal302, łącznie edytowano 1 raz
Powód: link
Ania_K

Postprzez MATIzz » 22 lip 2016, o 10:32

A jakim budżetem dysponujesz na to wydarzenie ?
MATIzz
Moderator

Postprzez gruchot » 27 mar 2017, o 23:16

Z tego co się orientuję to fotografie ślubne to biznes krajowy - fotograf może dojechać w każde miejsce Polski.
gruchot

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Inne