Zdjęcia do dokumentów

Masz swoją stronę WWW? Pochwal się!

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Zdjęcia do dokumentów

Postprzez marcinek » 8 cze 2017, o 14:01

Witam. Ostatnimi czasu zmuszony bylem wymienić dwa dokumenty: dowód oraz prawko. Rozłożone było to jednak w czasie z miesięcznym odstępem. Najpierw wymieniałem dowód więc musiałem zrobić zdjęcie. Wyszło tragicznie :icon_cry2: . Nawet nie biorę pod uwagę wymogów, które psują zdjęcie ale kolory po wydruku jak i nienaturalny retusz sprawiło, że zamiast siebie byłem niebiesko-zielonym ufoludkiem. Dokument, tylko, trudno. Jako miłośnik fotografii bardziej artystycznej pomyślałem, że to nieistotne w moim życiu zdjęcie.
Miesiąc później natomiast skończył mi się termin ważności prawa-jazdy. Nie odważyłem się dać tego samego zdjęcia, które przedstawia ufoludka, ale również z ciekawości postanowiłem pójść do innego punktu foto. I to był strzał w "10". Jednak się da zrobić nawet takie zdjęcie porządnie. Uwierzyłem w fotografię, nawet produkowaną masowo. Dlatego polecam punkt xxxxxx we Wrocławiu. Miła atmosfera, można wybrać zdjęcie a efekt finalny super! TU:xxxxxxxxx ich strona, na której można również zrobić rezerwację i otrzymać RABAT. POLECAM POLECAM POLECAM!
Ostatnio edytowano 8 cze 2017, o 14:10 przez MATIzz, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto link reklamujący.
marcinek

Re: Zdjęcia do dokumentów

Postprzez makowapanienka » 7 sie 2017, o 11:43

Zdjęcia do dokumentów to bardzo trudna sprawa. Zrobić coś z czego będzie się w pełni zadowolonym - prawie nieosiągalne. Warto znaleźć jednego fotografa, który wykonuje ładne zdjęcia i zawsze do niego wracać. Ja takiego mam. Ostatnio jednak szukałam fotografa, który zdjęcia, które miały mi posłużyć do promocji własnej działalności, co było znacznie trudniejsze. Ostatecznie skorzystałam z oferty http://xxx.com/ i jestem bardzo zadowolona z efektu. To profesjonalne fotografie, które idealnie nadają się na stronę firmy. ;)
makowapanienka

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Prezentacja WWW