Moja strona RadoslawKwiatkowski.pl - co sądzicie?

Masz swoją stronę WWW? Pochwal się!

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Moja strona RadoslawKwiatkowski.pl - co sądzicie?

Postprzez RadekKw » 16 cze 2015, o 14:24

Postanowiłem zrobić sobie samodzielnie stronę o fotografii ślubnej. Będę wdzięczny za sugestie - również te negatywne.
W portfolio prezentuję 100 zdjęć: http://radoslawkwiatkowski.pl/zdjecia-slubne.
Co sądzicie?
www.radoslawkwiatkowski.pl - Fotografia ślubna - Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wlkp.
RadekKw

Re: Moja strona RadoslawKwiatkowski.pl - co sądzicie?

Postprzez borysek » 16 cze 2015, o 15:06

Średnio. Tanio to wszystko wygląda. To tylko kwestia gustu bo wolę strony na flashu, całoekranowe itd. Napis na górze strony taki paintowy troszeczkę. Na plus galeria, podoba mi sie ten skrypt.
borysek

Postprzez Q'bot » 16 cze 2015, o 19:05

Ile zapłaciłeś HTC za prawa autorskie do wykorzystania ich tapety z Sense'a?

tak BTW. Stosowanie czterech (jeśli nie więcej) fontów na jednej stronie poraża, choćby nie wiem jak się starać :P
Q'bot
Moderator

Postprzez Deletor » 16 cze 2015, o 23:54

Nad stroną bym się jeszcze zastanowił. Zdjęcia robisz super a strona jest jakaś taka nijaka. Moim zdaniem zobacz co ma konkurencja. Czarna strona promująca produkt kojarzony z bielą, złotem, dobrą zabawa itp. raczej nie pasuje. Poszedł bym raczej w kolory jasne i pastelowe.
Deletor

Postprzez RadekKw » 17 cze 2015, o 09:35

Dzięki wszystkim za cenne uwagi i szczere opinie.

@borysek - zgadzam się, że strony całoekranowe wyglądają ładnie. Dodatkowo obecnie są chyba w modzie. Poza tym pasują to tematyki fotograficznej.

@Q'bot - to nie jest tapeta HTC, choć rzeczywiście jest podobna. BTW kupiłem ją razem z szablonem strony. Masz rację, że powinienem zwrócić uwagę na fonty.

@Deletor - sądzę, że jest sporo racji w tym co piszesz o kolorystyce. Cieszę się, że zdjęcie oceniłeś pozytywnie.

Wygląda na to, że powinienem przygotować nową wersję strony. I najprawdopodobniej powinna to być strona całoekranowa, utrzymana w jasnych kolorach. Na razie jednak jeszcze przez jakiś czas zostanie obecna, na czarnym tle.
Gdy będzie gotowa nowa wersja, to oczywiście nie zapomnę pochwalić się nią tutaj. :)
www.radoslawkwiatkowski.pl - Fotografia ślubna - Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wlkp.
RadekKw

Postprzez marcinmielko » 18 cze 2015, o 13:41

Postaw na Wordpressie. Tam masz tyle szablonów do wyboru, że hoho ;)

______________________________________________________________________________________________________________________________________
Fo­tog­ra­fia- ułamek se­kun­dy , który może trwać wiecznie. urządzenia chłodnicze
Ostatnio edytowano 2 lip 2015, o 16:06 przez marcinmielko, łącznie edytowano 1 raz
marcinmielko

Postprzez borysek » 21 cze 2015, o 13:11

marcinmielko napisał(a):Postaw na Wordpressie. Tam masz tyle szablonów do wyboru, że hoho ;)

Podpiszę się pod tym. Duża porcja tych szablonów jest tania, ale nawet jeśli postanowisz zatrudnić kogoś od stworzenia takiego szablonu - to i tak nie będzie to zbyt drogię bo napisanie szablonu do WP jest o wiele łatwiejsze niż do czegokolwiek innego na rynku.
borysek

Postprzez RadekKw » 15 mar 2016, o 16:07

Tak jak pisałem wcześniej zrobiłem nową wersje swojej strony. :)

Wziąłem pod uwagę wszystkie wskazówki, które tu otrzymałem. Napracowałem się sporo. Mam nadzieję, że było warto.
Rezultat możecie zobaczyć tu: http://radoslawkwiatkowski.pl/

Starą wersje, którą oceniliście negatywnie (za co byłem wdzięczny) zostawiłem tu: http://foto5v2.radekkw.webd.pl/

Tak jak ostatnio będę wdzięczny za szczerą opinię i sugestie.
RadekKw

Postprzez RadekKw » 26 kwi 2016, o 13:53

Nikt nic nie powie? Żadnej oceny?
RadekKw

Postprzez skynetic » 30 kwi 2016, o 23:09

Jest duuuużo lepiej!
Bardzo fajnie że strona jest responsywna - teraz to bardzo ważne bo duzo osób przegląda stronkę na tablecie czy telefonie.
Mi osobiście średnio podoba się czcionka, szare tło na samej górze i napis po lewej w rogu ale to tylko moja opinia. Ale nie zwracając uwagi na takie szczegóły tak jak wspominałam wcześniej strona wygląda dużo lepiej niż poprzednia.

Pozdrawiam
Filmowanie z Powietrza i Ziemi - filmy reklamowe/promocyjne/korporacyjne, śluby i wydarzenia na żywo, zdjęcia i reklama z drona
http://www.skynetic.pl
https://www.facebook.com/skynetic.official/
Aerial and ground based filming
skynetic

Następna strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Prezentacja WWW