Moja strona

Masz swoją stronę WWW? Pochwal się!

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Moja strona

Postprzez jupiter » 10 kwi 2016, o 18:27

Witam, moja strona WWW. Wszystkie uwagi bardzo, ale to bardzo mile widziane.

ibmarketing.pl
jupiter

Re: Moja strona

Postprzez Q'bot » 10 kwi 2016, o 18:47

Z pewnością nie podoba mi się zastosowany przez Ciebie font - nieadekwatny do zawartości.
A z racji gustu dodam, że drażni mnie wszystko co pośrednio wykorzystuje makówy do prezentowania treści...
Q'bot
Moderator

Postprzez taktowidze » 11 kwi 2016, o 09:29

Oferujesz usługi seo oraz tworzenie stron, a Twoja strona wizytówka nie jest zgodna z urz. mobilnymi? Twoje menu trafia szlag podczas skalowania. Zatem siara!
taktowidze

Postprzez nikito » 16 kwi 2016, o 13:10

Przede wszystkim bym trochę rozjaśnił czcionkę i zmieniłbym ją na tahoma. Po drugie grafiki użyte w divach z klasami "ww_image_wrapper" są słabej jakości, co widać szczególnie przy tej ikonce wykresu. Zielony "Border" po najechani na menu (hover), to też lekkie nieporozumienie. Jest też za dużo wolnej przestrzeni na stronie.
nikito

Postprzez szocik22 » 16 cze 2016, o 16:00

A ta reklama na stronie firmowej Mbanku? Moim zdaniem powinieneś Usunąć to koniecznie to jest wizerunek Twojej strony!
Bierz przykład z innych responsywnych stron takich jak https://www.medyczny.pl/category/lampy-czolowe dobrze zrobiona strona z narzędziami i przyrządami medycznymi wszystko proste i czytelne. Najważniejsze informacje na stronie głównej, a reszta kluczowych informacji na podstronach.
Ostatnio edytowano 22 cze 2017, o 19:04 przez szocik22, łącznie edytowano 4 razy
szocik22

Postprzez robak » 18 cze 2016, o 12:25

Jak na cos zwiazane z marketingiem/seo to straszna bieda. Dwie rozne czcionki, zupelnie nie pasujace do siebie, brak responsywnosci, a ruch www przenosi sie mocno na smartfony i tablety w obecnych czasach, no i ta reklama na dole.
robak
Admin Psuja

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Prezentacja WWW