Moja strona ślubna

Masz swoją stronę WWW? Pochwal się!

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Moja strona ślubna

Postprzez ojmichal » 30 mar 2017, o 16:37

Hej!
Robię czasami jakieś zdjęcia ślubne, stworzyłem taką stronę: www.raines.pl
Co myślicie? Nie za dużo informacji, nie ma natłoku? Jak podchodzicie to tworzenia swoich 'portfolio'? Może jakieś wskazówki od bardziej doświadczonych użytkowników? :) Jestem bardzo otwarty i wyczulony na krytykę, więc na pewno wszystko wezmę bardzo do siebie.
od czasu do czasu tworzę coś na mojej stronie www.fotografiareklamowa.tv | Gdy nie tworzę, jestem ojcem :)
ojmichal

Re: Moja strona ślubna

Postprzez taktowidze » 30 mar 2017, o 20:25

4.45 MB do zmielenia ma przeglądarka zatem ciężka www.
taktowidze

Postprzez Q'bot » 30 mar 2017, o 23:52

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tak nieadekwatne do treści obrazki pod menu pojawiające się na poszczególnych zakładkach... kredki przy kontakcie? niebieskie 'bąble' w dziale 'o mnie'? Nurkiem jesteś, czy co? ;P
Q'bot
Moderator

Postprzez slepy_pedro » 31 mar 2017, o 10:12

Logo nieczytelne i wygląda jak zeskanowane w kiepskiej rozdzielczości, puste dziury, nadmiar niepotrzebnych efektów (efekciarstwa?) tu kółeczka tam pseudo 3d tu prostokąciki, czcionki nie dobrane z niedopracowaną justyfikacją, ogólnie chaos i brak konsekwencji. Dużo pracy przed Tobą.
Siła wyrazu tkwi nie w wodotryskach, tylko w prostocie, konsekwencji i spójności. A jednocześnie to musi działać szybko i sprawnie. Jeżeli już samo ładowanie trwa, to mało kto będzie miał ochotę na przeglądanie.
slepy_pedro

Postprzez ojmichal » 31 mar 2017, o 11:52

Mega cenne wskazówki, dzięki! :)
Na wszystko zwrócę uwagę i po weekendzie przysiądę do poprawek. W sumie to ze wszystkim macie rację, więc zabieram się do poprawek i udoskonalenia strony.

Zacznę od podmiany obrazków w nagłówkach, albo je totalnie usunę, bo nie mam pomysłu w sumie na ten element strony.
Czcionki to chyba dla mnie obecnie największy problem, z którego zdawałem sobie sprawę, ale będę potrzebował pomocy, żeby to ugryźć.

Dzięki wielkie za uwagi, dam znać jak poogarniam wymienione tutaj aspekty!
od czasu do czasu tworzę coś na mojej stronie www.fotografiareklamowa.tv | Gdy nie tworzę, jestem ojcem :)
ojmichal

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Prezentacja WWW