Strona www

Dział luźnych rozmów nie związanych z fotografią.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Re: Strona www

Postprzez Kamcia33 » 5 lut 2019, o 19:12

Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam, jednak z tego co widzę, to moja przedmówczyni pisała dość sensownie i wydaje mi się, że ona jest w stanie Ci pomóc w tej dziedzinie
Kamcia33

Postprzez pewny » 14 lis 2019, o 08:34

Jeśli nie macie doświadczenia w tworzeniu takich stron, nie wiem czy jest sens tworzyć samodzielnie. Jasne, ze jest wiele szablonów jednak stworzenie pradziwie profesjonalnej responsywnej strony www nie jest takim łatwym rozwiazaniem i strona może wolno chodzić oraz nie być wygodna.

Obecnie strony responsywne sa standardem, wiele osób przerzuca się na telefony oraz na tablety i właśnie w taki sposob szuka usług. I będzie się to jeszcze bardziej pogłębiało.... http://www.krakowit.pl/index.php/pozost ... e,rwd.html
pewny

Postprzez muster » 29 cze 2020, o 14:41

Responsywność strony jest już standardem od wielu lat. Aczkolwiek faktycznie napotyka się strony internetowe, które są tworzone jeszcze na starych skryptach oraz nie działaja na urzadzeniach mobilnych. Co jest błedem. Widzę po sobie ze jak szukam czegoś w sieci i jeśli strona nie działa u mnie dobrze na telefonie, to automatycznie z niej wychodzę. I ma tak pewnie bardzo wiele osób.

Ze swojej strony polecam wziać pod uwagę postawienie sklepu na Drupalu https://drupalcms.com.pl/ . Moim zdaniem jeden z sensowniejszych cms dla sklepu:
jest bezpieczny, bo cały czas jest rozwijany przez wielu programistów na całym świecie
jest bardzo wygodny jeśli chodzi o korzystanie
jak rownież przyjazny pod katem działań seo
muster

Poprzednia strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Hyde Park