Jakie macie hobby poza fotografią?

Dział luźnych rozmów nie związanych z fotografią.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Jakie macie hobby poza fotografią?

Postprzez Michal302 » 9 paź 2013, o 21:23

Witajcie,

Tak jak w temacie. Czym interesujecie się poza fotografią?

Ja zacznę. Moim hobby jest terrarystyka a dokładnie hodowla ptaszników. Mam niezłą kolekcję (nie znam nawet dokładnej liczby).
Hobby to pielęgnuję mniej więcej od początku 2010 roku.
Co jakiś czas w hodowli pojawiają się nowe gatunki. Czasami coś rozmnożę :)

Teraz Wasza kolej! :)
Blog fotograficzny http://fotoblysk.com - wszystko o fotografii
Fotograf Rzeszów http://kulastudio.pl
Michal302
Administrator

Re: Jakie macie hobby poza fotografią?

Postprzez paxstor » 10 paź 2013, o 00:14

A moim drugim hobby jest motoryzacja, lubię od czasu do czasu coś odrestaurować, naprawić, przerobić a nawet i coś samemu stworzyć;) ogólnie jest to też moja praca :D
paxstor

Postprzez michal1993 » 10 paź 2013, o 21:10

Ja od zawsze interesowałem się piłką nożną. W klubie grałem 2 lata ale z powodu kontuzji i braku czasu musiałem zaprzestać treningów. Teraz czasem grywam ze znajomymi i oglądam sporo meczy. Zagorzały kibic Lecha Poznań i Liverpool'u ;)
michal1993

Postprzez Michal302 » 10 paź 2013, o 21:16

Piłką nożną też się interesuję. Oglądam Ligę Mistrzów i czasami ligę angielską i hiszpańską. Czasami sam lubię pokopać :)
Mój ulubiony klub to Real Madrid!
Ulubiony piłkarz: Raul Gonzalez
Blog fotograficzny http://fotoblysk.com - wszystko o fotografii
Fotograf Rzeszów http://kulastudio.pl
Michal302
Administrator

Postprzez robak » 11 paź 2013, o 18:33

Starsza motoryzacja, taka jak na przyklad Trabanty! O tak, z wielkiej litery pisane, bo to moje ulubione samochody. Mialem w zyciu kilka i tylko wyjazd z PL sprawil, ze obecnie nie mam. Przed wyjazdem do NI jezdzilem na zloty, pelna integracja srodowiska, itd. Teraz zostaly stare kontakty, wspomnienia i chec sprowadzenia Trabiego do NI. W koncu ten plan wykonam, ale na razie wkrecilem sie nieco bardziej w motory (nie plasitiki vel przecinaki, ale te chromowane, raty, choppery/cruisery, itp wynalazki). Z drugiej zas strony rozne technologie dotyczace sieci, serwerow, bezpieczenstwo i synchronizacja danych. Przydaje sie przy fotografii, bo mozna wymajstrowac cos po swojemu, zabezpieczyc swoje dane, a przy okazji zamiast wykupowac hostingi (choc i takie mam), to mam pare serwerow od maszyn fizycznych liczac, po VPS w roznych zakatkach swiata). Dlatego czasem widac mnie w sieci np z Hong Kongu, Rosji, Singapuru, Rumuni, Japonii, USA, itd. Niestety brak czasu daje mi sie we znaki i zadnej z pasji nie moge pielegnowac tak jak bym chcial. Do tego wszystkiego byla kiedys elektronika, muzyka (gram na tym i owym, taki Cezik pod tym wzgledem).
robak
Admin Psuja

Postprzez Q'bot » 12 paź 2013, o 09:51

Ja tam mam tyyyle hobby, że na każde w zasadzie mi brakuje czasu.
Wiele z nich w sumie dotyczy sprzętu, który lubię gromadzić, moddować, używać... Jaka to przyjemność np. wyjąć z szafy starego radzia 9800 Pro, pogłaskać, przetrzeć z kurzu, zakręcić wentylatorem...
A z mniej oczywistych zajęć, lubię sobie w ogrodzie coś pogrzebać, a nawet w kuchni ciasto upiec...
Q'bot
Moderator

Re: Odp: Jakie macie hobby poza fotografią?

Postprzez MATIzz » 12 paź 2013, o 10:07

Qubocie, nie drażnij mnie. Wlaśnie z tego radka piszę do Ciebie tego posta. Co prawda ma juz lekką czkawkę ale fife 14 jeszcze ciągnie :-)

Edit:
Wròć!
Zwracam honor. Piszę jednak z GF 9800 ale tego radzia tez mialem.
MATIzz
Moderator

Re: Odp: Jakie macie hobby poza fotografią?

Postprzez Q'bot » 12 paź 2013, o 10:44

MATIzz napisał(a):Qubocie, nie drażnij mnie. Wlaśnie z tego radka piszę do Ciebie tego posta

Do jeszcze bardziej wiekowych kart mam już mniejszy sentyment.. taki GF 2 MX 400, to już mniej chętnie jest głaskany, a taki Elephant 3D, już wcale :P
Q'bot
Moderator

Postprzez robak » 12 paź 2013, o 17:31

Widze, ze okazy muzealne lubisz. Mam jeszcze IBM T22 (ten fajny z lechtaczka). Dziala do dzisiaj, choc ze 3 moze nawet 4 lata w szafie lezy. Z jedynym i slusznym Linux PLD jest i na nim w trybie tekstowym... obrabialem zdjecia. Z lini komend wpisywalem co ma mi zmienic na zdjeciu i jak, a potem odpalalem podglad. Jak efekt nie byl zadowalajacy, to tak kilka(nascie) razy :) To byly czasy!
robak
Admin Psuja

Postprzez UncleMike » 30 paź 2013, o 20:35

ja wlazłem teraz w motor, ale ogólnie to akwarystyka, mam drapieżne pielęgnice pływające w małej wanience, jakoś jest:)
UncleMike

Następna strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Hyde Park