Jakie macie hobby poza fotografią?

Dział luźnych rozmów nie związanych z fotografią.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Re: Jakie macie hobby poza fotografią?

Postprzez nikoniarz » 10 lut 2018, o 17:32

Ja ostatnio też kupiłem sobie rower, ale jakoś nie mogę się zebrać. Myślę, że jak się trochę cieplej zrobi to zacznę jeździć :)
nikoniarz

Postprzez Q'bot » 11 lut 2018, o 10:05

nikoniarz napisał(a):Ja ostatnio też kupiłem sobie rower, ale jakoś nie mogę się zebrać. Myślę, że jak się trochę cieplej zrobi to zacznę jeździć :)

Ja tam jeżdżę niezależnie od temperatur, jedynie opady deszczu/śniegu mnie powstrzymują (bo rower koroduje, a tarczówki kwiczą zamiast hamować), więc nie szukaj wymówek, tylko wsiadaj :pijemy:
Q'bot
Moderator

Postprzez marcela » 6 mar 2018, o 19:28

Szycie i gotowanie :) czyli w sumie wszystko kreatywne :D:D
marcela

Postprzez muster » 3 kwi 2018, o 14:18

Sport. czyli bieganie, rower, siłownia. Staram się aktywnie spędzać czas. Nie tylko dla zdrowia ale dla dobrego samopoczucia. Jak się więcej ruszam to zauważyłem,że mam o wiele lepszy humor.
Kręcą mnie również sporty ekstremalne. Rok temu pierwszy raz skoczyłem spadochronem w tandemie co polecam praktycznie każdemu, ponieważ wrażenia niesamowite. W tym roku chcę to powtórzyć i jeśli fundusze na to pozwolą to zrobię sobie kurs samodzielnego skakania ze spadochronem.
http://www.edebno.pl/2018/03/06/skoki-s ... juz-teraz/
muster

Poprzednia strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Hyde Park