Przerobienie zdjęcia

Rozmowy dotyczące obróbki zdjęć.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Re: Przerobienie zdjęcia

Postprzez olilady » 15 kwi 2016, o 23:41

Hmm to może porada jak mam uzyskać jednolite naświetlenie? Wtedy wrzucę jakieś zdj lepsze w RAW i zobaczymy co z tego będzie. Szymonlida całkiem fajnie to wyszło, jednak ten brąz... brakuje mi tego brązu u niej na zdjęciach jest taki klimat jakby... z lasu? brąz jeleni? Nie potrafię tego określić ale te barwy u niej są hipnotyzujące i każde jej zdjęcie jest w takich samych odcieniach więc wątpię żeby zależało to od światła. Zdjęcie które przerobił slepy_pedro zostało zrobione iphonem i na dodatek to wycięta klatka z filmu może dlatego efekt nie jest za dobry... Jej zdjęcie jest bardzo szczegółowe widać każdy element dokładnie, to co ma być rozmazane z tyłu jest rozmazane a barwy są wyraziste, jednolite a zarazem jakby za mgłą.
olilady

Postprzez slepy_pedro » 15 kwi 2016, o 23:47

Rozmycie tła wynika z głębi ostrości, to jest kwestia obiektywu i odpowiednich nastaw.
Reszta to już obróbka, nie przeglądałem wczesniej tamtej galerii. jak będę miał chwilę, to spróbuję się zbliżyć do tego.
slepy_pedro

Postprzez tessidens » 14 kwi 2017, o 16:44

czesc
tessidens

Poprzednia strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Obróbka zdjęć