laptop do obróbki zdjęć

Rozmowy dotyczące obróbki zdjęć.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

laptop do obróbki zdjęć

Postprzez pamelakojder » 6 cze 2018, o 09:56

Hej
Rok temu założyłam swój zakład fotograficzny, kocham to robię przeszłam sporo kursów, szkoleń jak i szkół związanych z fotografią. Nie powiem że jestem ekspertem bo wiadomo, że człowiek uczy się całe życie. Interes nie powiem idzie mi świetnie, mam naprawdę sporo klientów, ale chciałabym coś zmienić w swojej firmie, myślałam nad zakupem laptopa typowego do obróbki zdjęć https://www.chillblast.com/chillblast-p ... ory_id=513 Taki laptop jest zaprojektowany od początku do samego końca na bardzo popularnym programie do obróbki zdjęć. Myślicie że warto w coś takiego zainwestować?
pamelakojder

Re: laptop do obróbki zdjęć

Postprzez MATIzz » 6 cze 2018, o 11:46

Poruszając się w tej branży, wiesz zapewne jak ważna jest matryca w tego typu "wyświetlaczach". Tu w specyfikacji nie masz danych o matrycy, odnośnie procentowego pokrycia Adobe RGB oraz czy jest matowa, czy może podczas postprocesu będziesz widział swoje odbicie w ekranie? Warto poszerzyć wiedzę o te parametry.
MATIzz
Moderator

Postprzez pamelakojder » 6 cze 2018, o 13:40

Dzięki za przydatne informację troszkę bardziej przeglądnęłam stronę chillblast i jednak zdecydowałam się na droższy laptop typowo biznesowy https://chillblast.pl/chillblast-hyperb ... ory_id=549 mam nadzieję że się nie zawiodę.
pamelakojder

Postprzez dominik90 » 7 cze 2018, o 11:47

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest komputer stacjonarny i monitor graficzny.
dominik90

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Obróbka zdjęć