Fotografia tradycyjna

W tym dziale znajduje się miejsce na tematy zawierające propozycje zmian i opisy problemow z forum FotoPasja

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Re: Fotografia tradycyjna

Postprzez slepy_pedro » 17 wrz 2013, o 22:34

Znaczy dochodzimy do sensu życia, czyli seksu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slepy_pedro

Postprzez robak » 17 wrz 2013, o 22:42

No w koncu :D To kto zarzuca fotka zgodna z tematem? :)
robak
Admin Psuja

Postprzez slepy_pedro » 17 wrz 2013, o 22:44

Ale taką jak zasugerował Qbot...? :mrgreen: :mrgreen:
slepy_pedro

Postprzez Q'bot » 17 wrz 2013, o 22:49

slepy_pedro napisał(a):Ale taką jak zasugerował Qbot...? :mrgreen: :mrgreen:

Zawsze można wstawić małpę z ropuchą 8-)
Q'bot
Moderator

Postprzez slepy_pedro » 17 wrz 2013, o 22:55

To juz nie onanizm, tylko zoofilia :twisted:
slepy_pedro

Postprzez Kusy » 17 wrz 2013, o 23:08

Mówiłem, że przewinie się jeszcze wiele tematów...
Kusy

Postprzez Q'bot » 17 wrz 2013, o 23:09

slepy_pedro napisał(a):To juz nie onanizm, tylko zoofilia :twisted:

Za mało świata poznałeś na YT :P Ale lepiej nie wnikajmy...

A powracając do mediów - to, że od dawien dawna promowany jest różnego rodzaju 'showshit', który ma tylko i wyłącznie przynieść zysk, to wiadomo. Ale dlaczemu nie są promowane zjadliwe kawałki, (które można w jakimś stopniu nazwać muzyką, a nie zapętlonymi odgłosami Fiat'a 126p)?
Dzisiejsza metoda typowych stacji to powtarzać coś non-stop, aż do pożygu, czyli do momentu kiedy się sprzeda, pojawia się więc pytanie: czemu nikt nie wymieni mandaryny czy innej dody w MTV na powiedzmy Artrosis czy Quo Vadis, które same w sobie dość dobre, przy odpowiednim marketingu przyniosłyby jeszcze większe zyski? A Ci wolą w kółko gwałcić nasze uszy jakimiś prefabrykatami dźwięków*, brzmiących gorzej niż za czasów Amigi...

Niby można powiedzieć, że takie są potrzeby rynku - ale kto te potrzeby wykształca i modyfikuje, jeśli nie media same swoją działalnością?
Co ciekawe przeglądając w sieci jakieś staaaare nagrania z lat 90" nawet telewizyjne, to można odkryć wiele perełek, jak choćby kilkugodzinne koncerty zacnych zespołów eksmitowane w TiViPe, czyli w czasach, gdzie pewnie większość redaktorów pracowała tam od czasów PRL'u...

* - czasami pojawi się jakiś dresu z krówskim łańcuchem na szyi i mówi(a włąściwie to klnie), bo śpiewać najwyraźniej nie potrafi.
Q'bot
Moderator

Postprzez Handvangod » 18 wrz 2013, o 00:06

jeden taki kolega moj napisal kiedys pod zdjeciem, notabene, uznanego fotografa "dorabianie ideologii do tego zdjecia to jak serwowanie kaszanki mowiac ze to kawior" ... Zdjecie przedstawialo do polowy rozebrana kobiete z jakimis artefaktami. Technicznie bez zarzutu mimo ze to byla Holga natomiast kompletnie z dupy kadr, kompozycja temat etc. styka ze jest sie znanym w odpiwiednich kregach i tworzy sie establishment. Poklask sam wali do drzwi. Osobiscie cykam i syfrooo i analem i w sumie.poza aspektami technicznymi nie robi mi roznicy. Mierzi mnie.jak slysze ze " Lal, psixem cykane na.Ilfordzie.... lalalalaalaaal..." bez znaczenia ze na.foci nic nie.ma.poza naswietleniem. To samo ma.sie.do syfry. N vs. C to juz kultowa walka. Ktore "robi" lepsiejsze focie..... I z syfry i z analoga mozna nakaszanic. Z kompakta widywalem bardziej interesujace foty.

I tu wlasnie wchodzi temat WARTOSCI zdjecia pod katem nie.technicznym a ZAWARTOSCI EMOCJONALNEJ.

ps. cholerny fakfon.....
" Jeśli wiesz lepiej jak zrobić moje foto to weź i zrób" - porypany kaznodzieja
Handvangod

Postprzez Michal302 » 18 wrz 2013, o 08:06

Jeśli chodzi o muzykę i TV to ja wolę czasami unikac tego w masowych nediach. Wlacze YT i słucham tego co chce. Idę do kina- oglądam to co chce. Przed uruchomieniem TV (nie często się to zdarza) sprawdzam program czy warto to zrobić :D

Wracając do ludzi i narzekania.
Ja wolę zamiast narzekać ruszyć tyłek i zmienić coś w swoim życiu, dążyć stale do wyznaczonych celów. Poza tym zawsze sobie myślę, że ludzie mają gorzej chociażby w Afryce więc ja nie będę narzekał, nuech robią to inni jak mają na to ochotę.
99% ludzi mówi do osób, którzy coś osiągnęli: "Ty to masz szczęście" Sory ale to gowno prawda! Często jest to ambitna i MĄDRA praca oraz rozwój osobisty, ktory prowadzi do lepszej świadomości naszego życia. Nawet ja spotykam się z tym tekstem. Ty to masz szczęście, w wieku 20 lat zalozyleś firmę, masz taki super sprzęt... Ja po prostu wyznaczylem sobie cel, ktory osiągnąłem i dąże do jego udoskonalenia.

Zakoncze dobrym cytatem: "bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć na świecie"

Moje poranne wzniosłe treści xD
Blog fotograficzny http://fotoblysk.com - wszystko o fotografii
Koszulki fotograficzne http://sklep.fotoblysk.com
Michal302
Administrator

Postprzez Delios » 15 sie 2014, o 00:30

I masz rację. Trzeba mieć w życiu jakieś ideały i autorytety by móc się rozwijać i dążyć do godnych celów. Nie wystarczy tzw. siąść tyłkiem i czekać aż ktoś nam wszystko przyniesie. Sami musimy postarać się osiągnąć, bo tylko wówczas to docenimy. Ja sam rozwijam się w dziedzinie fotogafii i dobrze wiem jak ważne jest mieć własnych autorytetów. Kilku z nich jest tutaj opisanych: rogalinski.com.pl/najwieksze-ikony-fotografii-w-polsce/
Delios

Poprzednia stronaNastępna strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Pomysły, sugestie, problemy