Facebook

W tym dziale znajduje się miejsce na tematy zawierające propozycje zmian i opisy problemow z forum FotoPasja

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Facebook

Postprzez borysek » 18 wrz 2013, o 22:51

Sugeruję usunięcie wtyczki która automatycznie publikuje posty na fan pejdż na facebooku. Denerwuję to, widząc post z Hyde Parku który nie robi najmniejszego sensu bez widocznego całego tematu jak się to czyta na głownej stronie fejsa.

Sprawia, że chce się odlubić fan pejdż! :P
borysek

Re: Facebook

Postprzez michal1993 » 19 wrz 2013, o 08:49

Uprzedziłeś mnie ;)
Ja dodam jeszcze że ten niebieski przycisk fb po lewej też czasem denerwuje. Ten odnośnik co jest na stronie głównej forum moim zdaniem wystarczy.
michal1993

Postprzez Michal302 » 19 wrz 2013, o 09:39

Jeśli chodzi o pojawiające się posty to są one 2 dziennie i mają za zadanie wprowadzić większy ruch na forum.
Co do niebieskiego paska to ja bym był ewentualnie za przeniesieniem na prawą stronę ;)
Blog fotograficzny http://fotoblysk.com - wszystko o fotografii
Fotograf Rzeszów http://kulastudio.pl
Michal302
Administrator

Postprzez borysek » 19 wrz 2013, o 17:42

Jeśli chodzi o pojawiające się posty to są one 2 dziennie i mają za zadanie wprowadzić większy ruch na forum.

Zły pomysł, na czas obecny odlubiłem fan pejdż, bo ostatnio miałem 3 posty z rzędu na stronie głownej. Denerwuje takie coś. Chciecie przypomnieć ludziom o forum? Zróbcie to w inny sposób, nowinki w postach, statystyki - coś od siebie, a nie automatyczny generator co sprawia że włosy z głowy chce się wyrywać.
borysek

Postprzez robak » 19 wrz 2013, o 19:11

Borysek: na poczatku tak bylo, od 3 dni jest max dwa losowo wybrane posty. W planie jest troche zmian tak jak mowisz, ale nie na wszystko czas pozwala, a my tu jeszcze conajmniej dwa projekty szykujemy dla wszystkich nas tutaj. Moze dolaczysz i pomozesz? Chocby mialo to byc wlasnie aktualizowanie fanpejdza?
robak
Admin Psuja

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Pomysły, sugestie, problemy