Witam ze Szkocji

W tym dziale każdy nowy użytkownik może się przedstawić i napisać parę słów o sobie

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Witam ze Szkocji

Postprzez Bartosz Milewski » 28 maja 2019, o 19:02

Witam wszystkich forumowiczów. Postanowiłem zarejestrować się na forum by uzyskać konstruktywną krytykę i zdobyć nową wiedzę na te,at fotografii. 

Mam na imię Bartek od 12 lat mieszkam w Szkocji. Od kiedy pamiętam, gory były zawsze moją pasją. Kilka lat temu zaraziłem się fotografią a te dwie rzeczy idealnie do siebie pasują. Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie i praktycznie każdy wolny czas spędam na zewnątrz a najczęsciej w gorach. Z połączenia moich dwóch pasji powstała moja strona internetowa www.adventurelandscapes.com gdzie publikuje moje najnowsze zdjęcia szkockich gór i innych krajobrazów. 

Chcę być coraz lepszy w tym co robię, nie jestem profesjonalistą. Posiadam dość leciwy już aparat Canon 650D co dla niektórych tutaj może wywołać salwę śmiechu..ale cóż :) To nie aparat robi zdjęcia tylko operator :) Mam nadzieję, że ktoś powie mi w kulturalny sposób jakie błędy popełniam robiąc moje zdjęcia. 
Pozdrawiam wszystkich.
Bartosz Milewski

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Przedstaw się