Strona www

Dział luźnych rozmów nie związanych z fotografią.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Strona www

Postprzez elizablondi » 29 gru 2016, o 11:57

Witam,
moja działalnościma juz naprawde fajna, funkcjonalna strone internetowa co zwiekszylo sprzedaz.Teraz trzeba pomyslec o wysokim miejscu w przegladarce.Znacie uczciwe firmy ktorym mozna
zaufac? Natrafiłam na agencje https://tubylareklama/pozycjonowanie-stron/cennik/ i bardzo spodobała mi się ich oferta. Myślicie, że warto podjąć współpracę?
Ostatnio edytowano 9 sty 2017, o 16:29 przez elizablondi, łącznie edytowano 1 raz
elizablondi

Re: Strona www

Postprzez Super_Girl123 » 4 sty 2017, o 18:07

Witam, pozycjonowanie to wazna sprawa wiec mozna sprobowac zlecic to firmie
Super_Girl123

Postprzez vika » 2 lut 2017, o 22:47

Stworzenie trony najlepiej jest powierzyć specjaliście, oprócz stworzenia zajmie się on pozycjonowaniem.
Natomiast działalność możesz prowadzić mając wirtualne biuro XXXXXXX
Ostatnio edytowano 2 lut 2017, o 23:28 przez MATIzz, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM! To już drugie ostrzeżenie = BAN!!
vika

Postprzez RadekKw » 3 lut 2017, o 12:33

Osobiście jestem sceptyczny jeśli chodzi o firmy pozycjonerskie. Na dobrą sprawę nie do końca wiadomo co tak naprawdę robią. Zasłaniają się tajemnica handlową. Chyba główna działalność takich firm to kupowanie linków. Nie jestem zwolennikiem kupowania ani linków ani lajków.

Swoją stronę zrobiłem samodzielnie, sporo się przy tym nauczyłem. Później zrobiłem kilka stron znajomym, aż w końcu stałem się ekspertem. Pozycjonuję też samodzielnie ale tylko uczciwie.

Jak chcesz coś zrobić dobrze to zrób to sam. :) Albo co najmniej zainteresuj się tematem na tyle, że jak ktoś będzie robić za ciebie, to żebyś wiedział co robi i co można wymagać.
www.radoslawkwiatkowski.pl - Fotografia ślubna - Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wlkp.
RadekKw

Postprzez taktowidze » 4 lut 2017, o 16:47

chcesz zobaczyć co ta firma jest warta to wpisz frazę pozycjonowanie stron lub pozycjonowanie google i wyszukaj na jakiej pozycji jest ta firma nic tak o niej nie świadczy jak to właśnie poza tym założyłaś/łeś ten watek by wstawić link do tej właśnie www czyli zajmujesz się pozycjonowaniem a nie fotografią ciśniesz kity aż miło 2 posty
taktowidze

Postprzez sanket » 6 lut 2017, o 07:06

I w dodatku ta firma jest kiepska :P
sanket

Postprzez garbanak » 9 lut 2017, o 14:18

a skąd to wiesz?
garbanak

Postprzez chrobak » 15 paź 2018, o 16:07

Również chciałabym założyć swoją stronę internetową, coś w rodzaju portfolio jednak nie potrafię programować i nie wiem jak stworzyć taką stronę. Próbowałam kilka razy, zrobiłam parę podejść jednak nie wychodzi mi nic profesjonalnego. Robię zdjęcia ślubne, komunijne i wiele innych sesji ze studniówek. Czy znacie kogoś kto mógłby stworzyć dla mnie stronę internetową? Wpisując w internet specjalista wordpress najlepiej ocenianą firmą jest w tym momencie 360px.pl. Współpracowaliście z nią?
Ostatnio edytowano 15 paź 2018, o 19:09 przez MATIzz, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto link reklamujący.
chrobak

Postprzez Broccoli » 27 lis 2018, o 19:24

Najlepiej jeśli zdecydujesz się na usługi SEO.
Broccoli

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Hyde Park