fotografia slubna

Dział luźnych rozmów nie związanych z fotografią.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Re: fotografia slubna

Postprzez Ceppolinac6 » 10 wrz 2018, o 13:52

Moim zdaniem na pewno znajdą się informacje na ten temat w Internecie. Trzeba troszkę poszperać. A już w ogóle najlepiej to udać się z tym do specjalisty...
Ludzie nie wiedzą, czego oczekiwać, dopóki ich o tym nie poinformujemy.
Ceppolinac6

Postprzez chrobak » 15 paź 2018, o 16:10

Jeśli szukasz jakichś inspiracji do sesji ślubnych to przejrzyj katalogi z modą ślubną, ja tak robię i sesje zawsze wychodzą.
chrobak

Postprzez Arleta » 3 lis 2018, o 22:44

Warto moim zdaniem zapytać również młodych, jakie mają preferencje. Dzisiaj fotografia ślubna to wiele opcji, możliwości i pomysłów. A przecież nie każdemu może się podobać to samo. Może zaproponuj im kilka pomysłów, które jesteś w stanie wykonać i uważasz za fajne i zapytaj, co by wybrali. A może mają jakieś własne propozycje.
Ostatnio edytowano 4 lis 2018, o 01:03 przez MATIzz, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto link reklamujący. Dostajesz ostrzeżenie
Arleta

Postprzez Ileila76 » 5 sty 2019, o 21:50

Na jakich warunkach wybieraliście fotografa do własnego ślubu?

__
Ostatnio edytowano 7 sty 2019, o 12:29 przez MATIzz, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto link reklamujący.
Ileila76

Postprzez Obiektywiczna » 19 kwi 2019, o 11:42

Wydaje mi się, że aktualnie sporą popularnością cieszą się obecnie przede wszystkim sesje plenerowe i reportaże. Myślę, że jestem na bieżąco z obecnie panującymi trendami, ponieważ kilka miesięcy temu wyszłam za mąż. Wynajęty przez nas fotograf wykonał dla nas piękny i przede wszystkim autentyczny reportaż ślubny. Rzeszów, w którym odbywał się mój ślub, słynie z pięknych lokalizacji, podczas sesji nie musiałam się więc martwić o tła. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy, razem z mężem często przeglądamy zdjęcia z tego niezwykle ważnego dla nas dnia.
Obiektywiczna

Postprzez dorciamalina » 9 maja 2019, o 13:56

teraz modny jest styl boho i rutyklany delikatny i naturalny
dorciamalina

Postprzez fotogenna » 18 cze 2019, o 12:51

Jeśli chodzi o aktualne trendy w fotografii ślubnej, to z moich obserwacji wynika, że prym wiodą przede wszystkim zdjęcia plenerowe w stylu vintage. Miałam okazję współpracować z bardzo zdolnym fotografem, który odpowiadał za moje zdjęcia ślubne. Efekt finalny jego pracy naprawdę mnie zachwycił. Jestem teraz szczęśliwą właścicielką niezwykle klimatycznych, oryginalnych zdjęć, na których doskonale zostało uwiecznione uczucie, które żywię do mojego męża. Fotograf wyłapał wszystkie najbardziej wzruszające momenty, które po dziś dzień bardzo mnie rozczulają.
fotogenna

Poprzednia strona

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Hyde Park