Siemanko !

W tym dziale każdy nowy użytkownik może się przedstawić i napisać parę słów o sobie

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Siemanko !

Postprzez Fotozamotani » 16 maja 2018, o 11:41

Cześć wam wszystkim !
Nazywam się Radek i razem z moją małżonką Esterą (pewnie też będzie tutaj wpadać na tym koncie) zajmujemy się fotografią od jakiegoś czasu. Dobra historia troche dłuższa ;P ... Najdłużej fotografią zajmuje się Estera. To ona miała pierwszą lustrzankę. Robiliśmy na niej w sumie wspólnie zdjęcia. Wyjazdy, wycieczki, jakieś imprezy, małe sesje (raczej Estera). Jednak Aparat bardziej użytkowany był przez nią. Gdy już byliśmy małżeństwem, gdy oczekiwaliśmy narodzin Syna stwierdziłem, że dobrym prezentem dla żony będzie aparat. Bardzo lubi robić zdjęcia, miała za sobą kilka seski itd więc aparat będzie ok! Powiedziałem jej o tym by wybrała najlepszy w danym przedziale cenowym itd. tylko by nie skupiała się na jednym jedynym modelu. Poszukała, poczytała, podpytywała i wybrała. Canon EOS 760D z obiektywem canon ef 50mm 1:1.8 STM. Uradowana pstrykała zdjęcia gdzie popadnie. Z czasem na urodziny kupiłem jej obiektyw canon ef-s 1:3.5-5.6 DCIII (jak dobrze pamiętam) bo przy 50-tce ciężko było w małych pomieszczeniach zrobić zdjęcie. W końcu zacząłem ja robić coraz więcej zdjęć, bo jak urodził się syn to żona się nim zajmowała a jak latałem z aparatem :P Małżonka do tego chustuje (nosi dziecko w chuście) więc chciała mieć ładne zdjęcia też z tego okresu. Porobiłęm troche, jednak nie były powiedzmy zadowalające :) Estera pokazała conieco jakie są fajne kadry i zacząłem do takich powoli dążyć. Z czasem obrałem swoją drogę i zacząłem zgłębiać temat fotografii. Tak się wkręciłem, że teraz ja więcej robie zdjęć, imprezy, sesje, portretowe itd. a modelką w dużej mierze jest moja żona z synem. W pewnym momencie naszej drogi koleżanka namówiła nas byśmy zaczeli fotografować pod jakąś nazwą. Tak powstała nazwa Fotozamotani. Teraz jesteśmy na etapie zbierania sprzętu i dobierania go pod nasze potrzeby. Staramy się specjalizować w zdjęciach pokazujących ciepło, miłość, opiekę, więź w rodzinie: rodzice z dzieckiem, dziecko z rodzicami, rodzice ze sobą, z babcią itd ;) jednak nie zamykamy się tylko na to. Staramy się ćwiczyć w różnych sytuacjach. Fotografia zaczęła być naszą wspólną pasją, którą razem staramy się ogarniać ;)

Tak więc przedstawiam nas Radka i Esterę jako Fotozamotani ;) Mam nadzieję, że pozyskamy tutaj duży zasób pomocy, porad a jednocześnie będziemy mogli też dać coś od siebie :)

PS. Ale żech siem rozpisoł ;P
Zapraszamy na FB do @Fotozamotani :)
Fotozamotani

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Przedstaw się