Dzień dobry

W tym dziale każdy nowy użytkownik może się przedstawić i napisać parę słów o sobie

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Dzień dobry

Postprzez Grzegorz1991 » 11 lut 2020, o 13:06

Mam na imię Grzesiek i mam 28 lat.
Jeśli chodzi o fotografię, to w swoim życiu lubiłem fotografować, jak również miałem momenty że odstawiałem fotografię. Chciałbym wrócić do fotografii. Tylko tym razem mam zamiar jeszcze pogłębić wiedzę na ten temat.
Na studiach miałem zajęcia z Fotografii. Byłem na dziennikarstwie, ale jednak była fotografia i bardzo dobrze. Bardzo lubiłem te zajęcia, bo prowadzący przedmiot naprawdę się starał.
Chwała mu za to oczywiście. :)
Dawno temu kupiłem sobie aparat CANON DIGITAL IXUS 960 IS, który mam i używam do dzisiaj. Mimo, że ma już trochę lat, to uważam że nie sprzęt jest najważniejszy, a wizja i oko fotografa.
Nie uważam się za kogoś kto zna się na fotografii i jest w tym na wysokim poziomie.
Ale myślę, że forum to miejsce gdzie wiedzę można zdobywać, jak również można dzielić się swoją pracą, a tym samy pasją.
Oczywiście mam zamiar wstawiać zdjęcia, które robię ale pewnie na początek jak zdecyduję się podzielić moim zdjęciami, to najpierw przepatrzę i wybiorę według mnie te najbardziej nadające się do publikacji. Mam wrażenie, że nie mogę wstawiać zdjęć, które nie są robione z rozmysłem. Muszę wybrać te, przy których naprawdę się starałem i zaangażowałem się przy ich realizacji.
To chyba tyle o mnie.
Życzę wszystkim dobrego dnia i jeszcze raz... Witajcie!
Grzegorz1991

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Przedstaw się