Nadruki na T-shirtach

Dział luźnych rozmów nie związanych z fotografią.

Moderatorzy: Q'bot, MATIzz

Nadruki na T-shirtach

Postprzez Q'bot » 1 sie 2014, o 09:50

No więc, a więc, tak więc;
Jako, że już jakiś czas temu postanowiłem, iż nadszedł czas najwyższy, by zamówić sobie koszulki z własnymi nadrukami, zacząłem poszukiwać odpowiedniej firmy, która by sie tym zajęła - w ilościach detalicznych.

Macie jakieś doswiadczenia w tej dziedzinie? jaką bawełnę lepiej wybrać? Bo gramatura sama w sobie niczego tak naprawdę nie gwarantuje...
Polecacie jakąś dobrą firmę z drukiem cyfrowym/folii flex fill color?
Q'bot
Moderator

Re: Nadruki na T-shirtach

Postprzez lerecki » 1 paź 2014, o 12:38

Co do koszulek to fajną jakość mają te Fruit of the Loom. Znajdziesz ich mnóstwo na allegro. A porządnego nadruku jeszcze nie znalazłem w zadowalającej cenie.
lerecki

Postprzez Q'bot » 1 paź 2014, o 19:36

lerecki napisał(a):Co do koszulek to fajną jakość mają te Fruit of the Loom. Znajdziesz ich mnóstwo na allegro. A porządnego nadruku jeszcze nie znalazłem w zadowalającej cenie.

Takiem właśnie zamówił, choć głównie ze względu na ich popularność, a nie jakość... Nadruki niestety słabe, będę musiał następnym razem znaleźć lepszego wykonawcę...
Q'bot
Moderator

Postprzez Michal302 » 2 paź 2014, o 14:03

Jak będziesz coś gdzieś zamawiał to daj znać u kogo. Też coś będę brał pod firmę.
Blog fotograficzny http://fotoblysk.com - wszystko o fotografii
Fotograf Rzeszów http://kulastudio.pl
Michal302
Administrator

Postprzez mesjaszsek » 8 paź 2014, o 14:28

Podepnę się pod temat.

Znacie firmę która robi dobre nadruku metodą "sitodruku"? Muszę znaleźć dobrego wykonawcę dla około 1000 koszulek, dosyć duże zamówienie dla korpo... Koszulki już mamy, właśnie te Fruit...
mesjaszsek

Postprzez robak » 22 kwi 2015, o 00:50

No i jak? Znaleziona dobra firma? Tez bym machnal pare koszulek chetnie. Na razie wymajstrowany sklep internetowy mamy w robocie, drukarnia zewnetrzna, ale dla innego projektu bym cos wymodzil.

PS. Najlepszy tekst z koszulki "I hope you step on lego" :D
robak
Admin Psuja

Postprzez tetrus » 29 gru 2015, o 13:13

Nadruki na koszulkach bardzo dobrej jakości i trwałości, a także fajne gadżety reklamowe robi wrocławska firma Lemach http://lemach.pl/
Ostatnio edytowano 11 sty 2019, o 11:37 przez tetrus, łącznie edytowano 1 raz
tetrus

Postprzez klaus » 6 mar 2017, o 16:21

Mnie się ogólnie podobają, ale jak są porządnie zrobione. Ostatnio zamówiłam koleżance na urodziny. Dość, że napis był bardzo brzydki, to jeszcze koszulka wyglądała jak wyciągnięta ze szmatekstu i pocięta przez dziecko - oczywiście, że oferta internetowa pokazywała zupełnie co innego. Jeszcze jak przyszło co do czego to miesiąc się upominałam o zwrot kasy - koszulkę musiałam zwrócić, miała iść na prezent, ale wstyd było coś takiego dawać. Kasę zwrócili dopiero jak powiedziałam, że zgłoszę to na policję. Trzeba bardzo uważać, gdzie się kupuje.
klaus

Postprzez muster » 4 cze 2020, o 12:41

Temat stary a ja obecnie szukam dobrej drukarni, w ktorej mogę zlecić wydruk sporej ilosci nadruków na koszulkach. Kogo polecicie?
muster

Postprzez pewny » 4 cze 2020, o 14:37

muster napisał(a):Temat stary a ja obecnie szukam dobrej drukarni, w ktorej mogę zlecić wydruk sporej ilosci nadruków na koszulkach. Kogo polecicie?

Fingerprint. https://www.fingerprint.pl/ Drukarnia z Łodzi, ale realizuje równiez wydruki online, tak więc mozesz sie z nimi skontaktować zarówno mailowo jak rownież telefonicznie. Kilka razy juz u nich zamawiałem i moim zdaniem ogarnięci goście. Do jakosci nie mam się co przyczepic, bo jest normalnie w świecie dobra, wszystko porządnie sformatowane. Zlecenie wykonywane terminowo.
Jesli chodzi o typ nadruku to polecam sitodruk, szczególnie jeśli masz do nadrukowania jeden typ nadruku na wielu koszulkach (możesz różnicować kolory koszulek ale nadruk jest ten sam). Cenowo najbardziej opłaca się przy wiekszej ilosci koszulek.
pewny

meble kuchenne Tarnowskie Góry

Powrót do Hyde Park